O nas

 • Udostępnij

  O nas

  Grupa Cichy

  Sieć Komisów Dealerskich działająca w ramach nieistniejącej już Grupy Krotoski-Cichy była największym sprzedawcą samochodów używanych w Polsce w latach 2017-2018 według klasyfikacji TOP 50 największych polskich firm dealerskich.

  W dniu 30 lipca 2019 roku rozpoczęliśmy nowy rozdział w historii firmy i w wyniku podpisania umowy regulującej podział Grupy Krotoski-Cichy, staliśmy się przedsiębiorstwem o nazwie Auto Handel Centrum Grupa Cichy. Przełomowy rok 2019 zakończyliśmy na drugim miejscu w klasyfikacji TOP 50 największych polskich firm dealerskich.

  Jest to duży krok w rozwoju firmy, który pozwoli nam zapewnić jeszcze wyższe standardy obsługi oraz powiększyć asortyment samochodów używanych, który obecnie obejmuje ponad 400 modeli zlokalizowanych w 5 oddziałach firmy, w tym cztery na terenie Poznania i jeden w Szczecinie.

  W Poznaniu – Przeźmierowie otwarliśmy pierwszy salon samochodów używanych, co obecnie pozwala nam oferować w tej lokalizacji jeszcze wyższą jakość niż dotychczas.

  Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia jednej z naszych lokalizacji oferujących do sprzedaży certyfikowane samochody używane z gwarancją pochodzenia, jak i dla bardzo dużej grupy naszych pojazdów ochroną pogwarancyjną.

  Sukces firmy

  O sukcesie firmy decyduje jakość sprzedawanych przez nas pojazdów oraz profesjonalizm połączony z fachową wiedzą i doświadczeniem naszych pracowników. Klienci decydując się na zakup naszych samochodów zwracają uwagę na pewność pochodzenia sprzedawanych pojazdów oraz wystawiany przez nas certyfikat stanu technicznego auta. Ponadto, oferujemy możliwość przedłużenia gwarancji po okresie ochrony przez producenta. O atrakcyjności naszej oferty przemawia fakt, że sprzedajemy auta pochodzące głównie z polskich sieci dealerskich oraz auta poleasingowe i poflotowe odkupione w ramach rozliczenia z naszej sieci dealerskiej obejmującej Audi, Skodę, Volkswagena oraz Seata.

  Kompleksowa obsługa

  Zapewniamy kompleksową obsługę w każdym aspekcie związanym z zakupem auta. Współpracujemy z wiodącymi bankami oraz firmami leasingowymi, jak również towarzystwami ubezpieczeniowymi tworząc atrakcyjne oferty finansowania dla naszych Klientów.

  Nasza firma oferuje szybką i bezpłatną wycenę obecnego pojazdu zakończoną ofertą odkupu „od ręki” lub pozostawieniem samochodu w rozliczeniu.

  Zapraszamy do salonów!

  Zapraszamy do salonów sprzedaży aut używanych,
  Zespół Sieci Komisów Dealerskich Grupa Cichy